Przychodnia Amicus

Jesteśmy Przychodnią Wterynaryjną w Zielonej Górze
– skontaktuj się z nami!

Kontakt Weterynarz

Adres
Stefana Batorego 128D,
65-735 Zielona Góra

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00 -19:00
Sobota 10:00 – 14:00

Imię
Nazwisko
Email
Wiadomość
Formularz został przesłany pomyślnie!
Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza. Zweryfikuj ponownie wszystkie pola formularza.

Opinie naszych klientów

Jaga MistygaczJaga Mistygacz
10:25 19 Jul 24
Wczorajszego poranka przyjechałam ze starszym pieskiem, jeśli chodzi o samo przyjęcie na wizytę czas oczekiwania był bardzo szybki i udało się przyjąć mnie bez wcześniejszego zapisu ze względu na pilną sytuację. Podczas badania wstępnego zostało mi powiedziane że piesek ma parę schorzeń, które można wyleczyć antybiotykami oraz potrzebne będą codzienne wizyty kontrolne. Znając psa przez większość mojego życia wiedziałam że szanse na wyzdrowienie pupila są marne, pomimo tego co mówił lekarz. Po zadaniu pytania o uśpienie psa zostałam obdarzona gardzącym spojrzeniem, jakbym chciała pozbyć się problemu i nie potrafiła się zaopiekować psem. Dodatkowo lekarz wytłumaczył mi że jest to ,,dziadek, potrzebuje więcej czasu by dojść do zdrowia, ja bym mu dała szansę.’’ Pomimo rad lekarza przedyskutowałam z rodziną i ustaliliśmy, ze nie chcemy żeby piesek się dłużej męczył- widać było ból i zmęczenie w jego oczach. Po prośbie o telefon odnośnie informacji na temat wyników morfologi, nie dostałam telefonu zwrotnego na temat stanu zdrowia więc nasza decyzja była podjęta na postawie intuicji z ciężkim sercem nie wiedząc czy podjęta decyzja jest słuszna. Dopiero podczas usypiania psiaka inna lekarka zapytała się nas czy omówione zostały wyniki krwi, po czym powiedziałyśmy że z dostałyśmy poinformowane tylko o leukocytozie, wyniki o których się dowiedziałyśmy w trakcie usypiania wskazały na to że wartości wyników prób wątrobowych przekraczały 10-krotnie normę- co oznaczało że wątroba była praktycznie niefunkcjonalna- pomimo tego że lekarz wiedział wcześniej o złych wynikach, nie byłyśmy o tym poinformowane i podejmowałyśmy decyzje z wyrzutami sumienia. Same odejście członka rodziny jest ciężkie, natomiast podejście P. Marciniak sprawiło że było bardziej bolesne.
Margareta NiewiedzialMargareta Niewiedzial
05:26 19 Jul 24
Sprawa była pilna.Termin niemal od razu .Szybka reakcja i piesek nie cierpi i się już nie wygryza.Gorąco polecam
Aleksandra GrudzinskaAleksandra Grudzinska
18:33 10 Jul 24
Super
AnnaAnna
21:35 02 Jul 24
Polecam to miejsce z całego serca ! Wspaniale podejście do zwierząt , fachowa wiedza , chęć niesienia pomocy. Najlepszy weterynarz na mapie naszego miasta.
Anna BojarskaAnna Bojarska
13:03 01 Jul 24
Cudowne podejście do zwierząt
KasiaKasia
11:26 16 Jun 24
Fachowa opieka.
Michał ŁukasiewiczMichał Łukasiewicz
16:24 06 Jun 24
profesjonalnie, bardzo mila obsluga.
ІннаІнна
08:57 23 May 24
Polecam. Zrobili sterylizację kotka, wszystko poszło dobrze. Miła obsługa.
Adrian LitkowiecAdrian Litkowiec
12:25 09 May 24
Panie nastawione tylko i wyłącznie już na kasę. Sorki ale więcej tam nie pojadę
Mateusz LipinskiMateusz Lipinski
10:50 08 May 24
Niestety dzisiejsza wizyta za 50 złotych to istna porażka. Brak empatii lekarzowi weterynarii. Ocenianie jakie to obroże przeciw kleszczom zakłada dla swojego psa jest nie na miejscu.Nie każdy Szanowne damy jest majętny,jak Wy ale również posiada zwierzę i daje mu tyle ile człowieka stać ! Uwagi typu takie obroże można wyrzucić do kosza są nie na miejscu. Poza wyciągnięciem kleszcza , brak jakiegokolwiek podstawowego badania chociażby temperatury osłuchania , oglądnięcia zwierzęcia. Jestem zawiedziony wasza postawa ! Jesteście okropne , nastawione na kasę ! Moja noga prostego zwykłego człowieka już u was nie powstanie !!
D CD C
12:08 04 May 24
Wizyta przebiegła pomyślnie. Miejsce kameralne.
KamilaKamila
06:58 04 May 24
Chodzę do jednej Pani Dr i mamy się dobrze
Mateusz -_-Mateusz -_-
16:14 01 May 24
Miłe, kochające zwierzęta panie. Profesjonalna obsługa. Polecam
Tomasz PaszewiczTomasz Paszewicz
10:49 26 Apr 24
Lily Estes wolvaLily Estes wolva
06:59 26 Apr 24
Ania NowakAnia Nowak
10:01 23 Apr 24
Jestem niezmiernie wdzięczna Pani weterynarz z tej kliniki za uratowanie mojego kota. Po operacji wykonanej u innego weterynarza zalecenia pooperacyjne prawie wykończyły zwierzaka. Po wizycie w Amicusie, dzięki holistycznemu podejściu Pani doktor do jego stanu i potrzeb, kot z dnia na dzień miał się coraz lepiej i dziś już nie pamięta traumy leczenia. Super podejście, opieka jednego lekarza (nie wszędzie tak jest), punktualne wizyty. Polecam!
Natalia GacNatalia Gac
14:11 21 Mar 24
Jestem bardzo zadowolona z Amicusa. Leczę tutaj dwa swoje labradory oraz wszyscy z rodziny uczęszczamy ze swoimi zwierzętami do tej lecznicy. Ostatnio starszy pies był w złym stanie okazało się, że ma babeszjozę. Pani Amelia od razu pomogła zadziałała dzięki czemu kolejnego dnia pies czuł się już znacznie lepiej. Jesteśmy pod ciągłą obserwacją. Wyniki są co raz lepsze. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc. Serdecznie polecam ;).
Karolina NajnKarolina Najn
15:12 15 Nov 23
Polecam! Sterylizowałam kotkę - kotka ładnie ogolona (cięcie boczne), czysta i przede wszystkim w 100% wybudzona po zabiegu(to jest bardzo ważne !!!). Ponadto każda inna wizyta - ogólny przegląd kota przebiegała w bardzo miłej, wesołej atmosferze 🙂 Zdarzają się lekkie opóźnienia, ale umówmy się, że mamy do czynienia ze zwierzakami i niektórych sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Ja polecam i jeśli będzie potrzeba to wrócę właśnie tutaj ze swoimi kotami 🙂
AndrijAndrij
20:28 11 Nov 23
Leczymy się u dziewczyn z moja psinką. Zawsze pomogą jak jest potrzeba . Robiliśmy sterylizacje - takiego pieknego szycia nie widziałem u innych piesków . Maja duża wiedzę i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy . Z całego serca polecam ❤️
RavenoRaveno
21:36 09 Nov 22
Miła i sympatyczna obsługa. Super podejście i duża empatia do pupili.Stresujący(mnie i pieska) zabieg usuwania kamienia, wymagający narkozy, ze względu na wiek został przeprowadzony, dopiero po dokładnych badaniach i sprawdzeniu kondycji czworonoga(ocena ogólna stanu pacjenta + badanie krwi).Jednym słowem PROFESJONALIZMSerdecznie dziękuje w imieniu swoim i Łaciatego(kopytko radości)Do zobaczenia
js_loader